Na zápisech

Facebook - Prvákoviny do kapsy

  banner-czc

banner-jp

  

 studentskebydleni-banner-na-web

JDI PRACOVAT! poradí nejen s brigádami

logo color rgbPráce, stáže, brigády – zprávy, rady, tipy, jak se zorientovat v bludišti trhu práce. Vše pro studenty, kteří nechtějí nechat svoji budoucnost budoucností. Abyste nenaletěli, abyste se nezhroutili, abyste dobře vy­brali, abyste z brigády vytěžili maximum. Nejen to radí internetový portál s personální tematikou www.jdipraco­vat.cz. Doporučujeme si jej přidat mezi oblíbené stránky internetového prohlížeče. 

Víte, že…

Podobně užitečné rady a tipy, jaké jsou v časopise Prvákoviny do kapsy, můžete na­jít i na jdipracovat.cz? Část redak­ce Prvákovin totiž tvoří tento web i stejnojmenný časopis.

Na internetových stánkách, které připravují vysokoškolští stu­denti, můžete nahlédnout pod pokličku personalistů. Krom praktických rad web nabízí také zkušenosti pracujících studentů nebo absolventů. Mezi zavedenými rubrikami najdete kupříkladu užitečnou sekci „Po­divné brigády“, v nichž redaktoři přinášejí případy podvodů, které v Brně na trhu práce můžete zažít. Nebo se můžete dočíst o práci v různých částech světa v seriálu „Práce v zahraničí“. U nováčků na vysoké škole je oblíbená sekce věnující se rozličným brigádám nazvaná „Brigády“.

Vysokoškolský pracovní život ale není jen o brigádách, proto portál informuje také o stážích či dalším vzdělávání, nejen na univerzitě. A co takhle spolky? Účast na spolkovém dění vám přinese zkušenosti, kontakty i kamarády. Proto jim internetový magazín také věnuje svoji pozornost.

jdipracovat-casopis-ilustracnifoto

TIP!
Až se rozkoukáte a začnete hledat zkušenosti ve svém oboru, tak doporučujeme přidat si na Facebooku některou z oborových skupin, ve kterých najdete pracovní nabídky, ale i stážistická či brigádnická místa.